23 Eylül 2008

Kısa Kısa

  • İsmail sonunda şiirleri yanında düz yazılarını da yayımlamaya başladı. Ben çok sevdim. Gece Yazılarını size de tavsiye ederim.
  • Dün gece Sayit'e yardım ettik. Kuruyemiş dükkanında tadilat yapmaya karar veren Sayit, salı günü -yani bugün- tadilatı bitirerek açmayı planlıyordu. Planladığı gibi gerçekleşmesi için malları geceden dizilmesinde yardımcı olduk. Sayit sadece bir arkadaş olmak dışında bir buluşma noktası, emanet ve hatta bir banka... Jelibonları, birçok çikolatayı ve gofretleri ben yerleştirdim :)
  • Ramazan gelince her taraf dilenci kaynar oldu. Bir bildikleri veya da deneyimleri onları dışarı çıkartıyor diye düşünüyorum. İnsanımız ramazanda daha çok yardımda bulunuyor.
  • Küresel krizi izliyor musunuz? Gerçekten büyük şeyler oluyor. Ben yine de eninde sonunda suların eskisi gibi durulacağını düşünüyorum. Oyunculardan bazıları gidiyor ama yerine benzerleri dolduracak ve suyun diğer tarafında işler istedikleri gibi sürecektir. Ta ki sistemin büyük bir oyuncusu herşeyi yok etmeye karar verene kadar... (Benim yıkım teorim de bu!!!)
  • IPhone almayı şimdilik düşünmüyorum. Ancak yeni aldığım BlackBerry Bold varken bile içim gıcıklanmıyor değil. Kendimi Ferruh Mavituna'nın IPhone Almamak İçin 22 Neden'i okuyarak tutuyorum. Iphone'un ilgimi çeken en özel hizmeti ise MobileMe'si...
  • "Elimde Kitaplarla Kasaya Doğru"da bugünlerde internetten kitap almaya niyetim yok diye yazmış olmama rağmen biraz sonra yeni kitapların siparişini vereceğim. Yanılmışım :)

Hiç yorum yok: