15 Mayıs 2007

Ah Bu Filmler

Daha bir çocukken şöyle bir karar almıştım: Bırak film izlemeyi de hayatın film gibi olsun :) Nedense ben hala film izlemeye devam ediyorum.

Şimdi gelelim son günlerde izlediklerime:

Dün geceye kadar daha izleyemediğim ama iade zamanı gelmiş olan Queen'i zevkle izledim. Helen Mirren'a bir Oscar kazandıran bu film ile Kraliyet ailesi hakkında bir fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Ancak kesinlikle büyük beklentilere girmemenizi tavsiye edeyim.


Bir süredir George Orwell'in ünlü eseri 1984'ün filmini izlemek istiyordum. Ancak bir türlü bulamıyordum. Meğerse boşuna arıyormuşum. Ersan'da varmış. Zahmet etti ve bana bıraktı. Film beklentilerimi karşılamadı. Daha iyi olmasını bekliyordum.


Little Miss Sunshine ise iki Oscar'lı bir film. Müzikleri bir harika idi. Beğendim. Özellikle de o minibüse binmeleri var ki :)


Spiderman 3 için ise pek bir şey söylemeye gerek yok. Çok para harcadılar ve bunu almak istiyorlar ancak benim için en iyisi Spiderman 2 olmaya devam ediyor. Hele ki cafe sahnesi müthişti. Son filmde böyle bir sahne aklımda kalmadı. Yalnızca Kirsten Dunst yine çok güzeldi. Bu kızın farklı bir ışıltısı var.En iyisi bir süre film izlememek diyeceğim ama merakla Zodiac'in gelmesini beklliyorum.

Hiç yorum yok: